Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Terroryzują mieszkańców ul. Lubartowskiej w Lublinie

Utworzony przez Aneczka, 16 lipca 2012 r. o 09:25 Powrót do artykułu
mieszkałam kilka lat w lublinie i czesto musiałam chodzic ul. Lubartowską i musze stwierdzic ze nawet w dzien strach bylo isc ta ulica. trzy razy wyrwali mi tam torebke a ile wyzwisk lecialo jak sie przeszlo normalnie kolo tych.... ludzi ktorzy tam mieszkali i zaczepaiali innych a inni nie zwracali na nich uwagi.Masakra i wspolczuje normalnym mieszkancom tej ulicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychowalem sie na Lwowskiej znam jeszcze kolesi z Lubartowskiej gdzie czesto sie spotykalismy jakos nie pamietam aby byly tam takie ekscesy za moich lat. Nikt nikomu na Lubartowskiej torebek nie wyrywal od tego byl bazar a ze malolaci nie maja szacunku do siebie to dzieje sie tak jak opisuja gazety. Nas palowala milicja i nikt nie mial zalu jak pare razy oberwal ale szacun dla mieszkajacych w kamienicach zawsze byl wiec wpier.. Lic malotam kilka razy moze zrozumia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miki napisał:
ale brechta mieszkam tyle lat na tej dzielnicy i jakoś nikt mnie nie rusza itp , a to że małolaci upatrzyli sobie tą radosną 40 to ich sprawa piją niech pija mi to tam nie przeszkadza tylko moherom to nie w paski ) ale to mohery lol
masz 100 % racji niech chleją na umór bedzie mniej meneli!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miki napisał:
ale brechta mieszkam tyle lat na tej dzielnicy i jakoś nikt mnie nie rusza itp , a to że małolaci upatrzyli sobie tą radosną 40 to ich sprawa piją niech pija mi to tam nie przeszkadza tylko moherom to nie w paski ) ale to mohery lol
masz 100 % racji niech chleją na umór bedzie mniej meneli!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja nic nie robi bo sama sie boi! Dzisiaj Policjant nie jest osoba anonimowa w takich rejonach jak Lubartowska, wiec kto za te smieszne 1.500zl na reke bedzie nadstawial swoja glowe ? Sami byscie leb nadstawili za te pieniadze ? Prosze was Ryba psuje sie od glowy, zacznijcie normalnie placic mundurowym a wowczas mozna oczekiwac skutecznych interwencji. Jedyne co mozecie zrobic, to robic zdjecia i ew kierowac sprawe na droge sadowa ze zdjeciami jako dowodami rzeczowymi co jednak sprawia, ze wyjdziecie dla tych oszolomow na frajerow i dlugo na tej dzielnicy nie pozyjecie.... reasumujac, trzeba sie bylo uczyc a dzisiaj nie bylo by wan dane zyc w tej spelunie i meczyc sie z tym dnem spolecznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja nic nie robi bo sama sie boi! Dzisiaj Policjant nie jest osoba anonimowa w takich rejonach jak Lubartowska, wiec kto za te smieszne 1.500zl na reke bedzie nadstawial swoja glowe ? Sami byscie leb nadstawili za te pieniadze ? Prosze was Ryba psuje sie od glowy, zacznijcie normalnie placic mundurowym a wowczas mozna oczekiwac skutecznych interwencji. Jedyne co mozecie zrobic, to robic zdjecia i ew kierowac sprawe na droge sadowa ze zdjeciami jako dowodami rzeczowymi co jednak sprawia, ze wyjdziecie dla tych oszolomow na frajerow i dlugo na tej dzielnicy nie pozyjecie.... reasumujac, trzeba sie bylo uczyc a dzisiaj nie bylo by wan dane zyc w tej spelunie i meczyc sie z tym dnem spolecznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miasto inspiracji pretenduje do zaszczytnego tytułu Europejska stoloca kultury. Zwłaszcza Lubartowska.W innym państwie menele baliby się nawet wzroku policjanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha. Ciekawe w ktorym ? Chyba, ze mowisz o Panstwach "ciapatych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leon H napisał:
Kiedyś wpadłaby milicja, kilka pał na grzbiet i byłoby cicho jak makiem zasiał przez 24 godziny na dobę. A dzisiaj? Zrobiliście z policji zakon sióstr miłosierdzia który nie może tknąć bandziora tylko szarpać po sądach... Macie to wszystko na własne życzenie! Chcieliście policji która będzie grzeczna, miła, uprzejma i ma pomagać ludziom? No to macie... Chcieliście demokracji pełną gębą? Macie!! Życzę powodzenia mieszkańcom Lubartowskiej!
100/100....ustawodawca nie bierze pod uwage zachowac patologicznych. Lubartowska nigdy nie nalezala do ulic wizytowek, ale tez i milicja nie bawila sie w chowanego z tymi zwierzetami (ludzmi?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie. o czym tu mowa? - o tym aby policja po cywilnemu - o tym aby przeprowadziła akcje w postaci umieszczenia kamery - o tym Straż Wiejska ruszyła tyłki i porzuciła bloczki z mandatami - o tym aby sama policja wyszła z radiowozów przecież to awykonalne, niemożliwe, nie da się i w ogóle brakuje pieniędzy i ludzi! zresztą planiści, szefowie, kierownicy, przełożeni, sztabowcy nie dadzą sobie rady. za duże wyzwanie, mogą temu nie podołać. nie oczekujmy od naszej lubelskiej policji zbyt wiele, dajmy im spokój, w ogóle czemu się ich czepiamy. nam łatwo krytywkować i podsuwać takie "proste" pomysły a gdyby naprawdę były takie proste jak umieszczenie gdzieś małej kamery albo cywilny policjant to już by dawno................. ale to nie jest proste, to zbyt skomplikowane i niemożliwe! nie piszę o straży wiejskiej bo oni już w ogóle cud że wychodzą codziennie z budynku i cud że jakoś później wracają choć lada dzień trzeba będzie gps im dokupić! nie czepiajmy się bo za dużo od nich wymagamy. w ogóle dajmy im spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Policja nic nie robi bo sama sie boi! Dzisiaj Policjant nie jest osoba anonimowa w takich rejonach jak Lubartowska, wiec kto za te smieszne 1.500zl na reke bedzie nadstawial swoja glowe ? Sami byscie leb nadstawili za te pieniadze ? Prosze was Ryba psuje sie od glowy, zacznijcie normalnie placic mundurowym a wowczas mozna oczekiwac skutecznych interwencji. Jedyne co mozecie zrobic, to robic zdjecia i ew kierowac sprawe na droge sadowa ze zdjeciami jako dowodami rzeczowymi co jednak sprawia, ze wyjdziecie dla tych oszolomow na frajerow i dlugo na tej dzielnicy nie pozyjecie.... reasumujac, trzeba sie bylo uczyc a dzisiaj nie bylo by wan dane zyc w tej spelunie i meczyc sie z tym dnem spolecznym
jeśli się boją, to niech odejdą z pracy i zrobią miejsca tym którzy się nie boją! nie widzę sensu utrzymywania armii bojących się ludzi przez 15 lat do emerytury. ps- te 1500 to miałeś na myśli gołą pensję i to na samym początku bo realia są troszkę inne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu tu się dziwić. Kolesie co stoją w tych bramach to zwykłe cioty i fajansiarze. Czytać nie potrafią, pracować też nie potrafią, szczyt mozliwości to wysłać mmsa z komórki ukradzionej, a jak ma taki panne to też na jego poziomie. Jedyne co taka łazja potrafi to wyrwać płytkę chodnikową, rzucić butelką, wypowiedzieć parę słów na k i to tyle. Taki kolo to tylko myśli że co to nie on, bo mu bic z deka napuchł od stukania gruchy. Jedyna opcja na taki element to lać pałą aż przestanie lub wywieźć za miasto na betonowy plac i tam przywiązać żeby nic nie zniszczył bo beton też może pogryźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swojak kto cie tak oklamal? Myslisz, ze w tym zabitym dechami miescie ktos dobrowolnie odejdzie z roboty? Chyba jestes z tych wyzszych sfer i nie wiesz, jak wyglada zycie przecietnego mieszkanca Lublina, nie mowiac o tych burakach z Lubartowskiej. Kto cie tak oklamal z pensjami w Policji? Powiedz mi prosze, ile zarabia przecietny kraweznik przez pierwsze 1,5-2lata pracy ? Dodaj do tego kobiete, dziecko na utrzymaniu... jakies mieszkanie (haha) ew stancje... i kto ci nadstawi glowe za te ochlapy? Smiac mi sie chce z twojego posta strasznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Swojak kto cie tak oklamal? Myslisz, ze w tym zabitym dechami miescie ktos dobrowolnie odejdzie z roboty? Chyba jestes z tych wyzszych sfer i nie wiesz, jak wyglada zycie przecietnego mieszkanca Lublina, nie mowiac o tych burakach z Lubartowskiej. Kto cie tak oklamal z pensjami w Policji? Powiedz mi prosze, ile zarabia przecietny kraweznik przez pierwsze 1,5-2lata pracy ? Dodaj do tego kobiete, dziecko na utrzymaniu... jakies mieszkanie (haha) ew stancje... i kto ci nadstawi glowe za te ochlapy? Smiac mi sie chce z twojego posta strasznie.
nie ma co się śmiać. wszyscy tylko narzekają na pensje, wszystko zrzucają na niskie pieniądze. to jeśli tak źle to czemu idą do służby, czemu nie wyprowadzą się i nie znajdą sobie lepszej pracy i płacy? jakie wyższe sfery. sam zarabiam całe g ale wypełniam swoje obowiązki i nie jęczę. śmiać to mi się chce z policji która siedzi w radiowozie i grzeje tyłek a 50 m od nich handlują fajkami! albo tutaj, 18 letni gówniarz terroryzuje klatkę schodową i Ty mówisz że policja za 1500 nie pójdzie bo się boi! kim jest ten gówniarz, al capone czy jakiś inny płatany morderca? myślisz że jak go zgarną, to później on i jego koleżkowie w czapeczkach nike wydadzą bezpardonową wojnę lubelskiej policji czy ograniczą się dalej do terroryzowani klatki i okolicznej wiaty przystankowej! rozumie te twoje żale 1500 jakby chodziło o walkę z bandziorami, mafiozami ale nie z 18 latkiem który demoluje wiaty przystankowe. z tego mi się chce śmiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Swojak kto cie tak oklamal? Myslisz, ze w tym zabitym dechami miescie ktos dobrowolnie odejdzie z roboty? Chyba jestes z tych wyzszych sfer i nie wiesz, jak wyglada zycie przecietnego mieszkanca Lublina, nie mowiac o tych burakach z Lubartowskiej. Kto cie tak oklamal z pensjami w Policji? Powiedz mi prosze, ile zarabia przecietny kraweznik przez pierwsze 1,5-2lata pracy ? Dodaj do tego kobiete, dziecko na utrzymaniu... jakies mieszkanie (haha) ew stancje... i kto ci nadstawi glowe za te ochlapy? Smiac mi sie chce z twojego posta strasznie.
nie ma co się śmiać. wszyscy tylko narzekają na pensje, wszystko zrzucają na niskie pieniądze. to jeśli tak źle to czemu idą do służby, czemu nie wyprowadzą się i nie znajdą sobie lepszej pracy i płacy? jakie wyższe sfery. sam zarabiam całe g ale wypełniam swoje obowiązki i nie jęczę. śmiać to mi się chce z policji która siedzi w radiowozie i grzeje tyłek a 50 m od nich handlują fajkami! albo tutaj, 18 letni gówniarz terroryzuje klatkę schodową i Ty mówisz że policja za 1500 nie pójdzie bo się boi! kim jest ten gówniarz, al capone czy jakiś inny płatany morderca? myślisz że jak go zgarną, to później on i jego koleżkowie w czapeczkach nike wydadzą bezpardonową wojnę lubelskiej policji czy ograniczą się dalej do terroryzowani klatki i okolicznej wiaty przystankowej! rozumie te twoje żale 1500 jakby chodziło o walkę z bandziorami, mafiozami ale nie z 18 latkiem który demoluje wiaty przystankowe. z tego mi się chce śmiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swojak napisał:
nie ma co się śmiać. wszyscy tylko narzekają na pensje, wszystko zrzucają na niskie pieniądze. to jeśli tak źle to czemu idą do służby, czemu nie wyprowadzą się i nie znajdą sobie lepszej pracy i płacy? jakie wyższe sfery. sam zarabiam całe g ale wypełniam swoje obowiązki i nie jęczę. śmiać to mi się chce z policji która siedzi w radiowozie i grzeje tyłek a 50 m od nich handlują fajkami! albo tutaj, 18 letni gówniarz terroryzuje klatkę schodową i Ty mówisz że policja za 1500 nie pójdzie bo się boi! kim jest ten gówniarz, al capone czy jakiś inny płatany morderca? myślisz że jak go zgarną, to później on i jego koleżkowie w czapeczkach nike wydadzą bezpardonową wojnę lubelskiej policji czy ograniczą się dalej do terroryzowani klatki i okolicznej wiaty przystankowej! rozumie te twoje żale 1500 jakby chodziło o walkę z bandziorami, mafiozami ale nie z 18 latkiem który demoluje wiaty przystankowe. z tego mi się chce śmiać
Sorry, ale wszyscy chrzanicie. Przecież w tekście jest napisane, że policja 14 razy interweniowała w tym mijescu, tak że pisanie o jakimś tchórzostwie wsadźcie sobie w dupę. Picie jest wykroczeniem i wasze dziamdzianie o rozstrzelaniu, biciu i ZOMO wsadźcie sobie też w dupę. Podobnie jak wasze nagrywanie na telefonie nie jest żadnym dowodem. Jakiś kretyn chce żeby niektórzy nagrywali picie. Sorry, ale co ty deb***u chcesz udowodnić? Czy na filmie będzie widać, co się piję? Nie chrzańcie też,, że w innych państwach sobie poradzili z wandalizmem. Ci, co tak uważają niech obejrzą sobie ostatnie zadymy z Angliii czy Francji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym macie problem?. Złapcie gnojka w ciemnej ulicy, zakątku i dalej nie będę mówił jak ma być. Lekarstwo na wszelkie dolegliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko chłosta może to załatwić! Wychłostać jegomościa na golasa w niedzielne południe i po sprawie! Raz porządnie wychłostany -to już wątpię,aby chciał dalej grzeszyć... Złapcie go.zawiążcie pysk(aby głośno nie wrzeszczał) i w podwórku wychłostajcie -100 batów na gołą pupę i plecy! Gdy to nie podziała,to "dawkę lekarstwa" podwoić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziat z fioletovymi uszami napisał:
Tylko chłosta może to załatwić! Wychłostać jegomościa na golasa w niedzielne południe i po sprawie! Raz porządnie wychłostany -to już wątpię,aby chciał dalej grzeszyć... Złapcie go.zawiążcie pysk(aby głośno nie wrzeszczał) i w podwórku wychłostajcie -100 batów na gołą pupę i plecy! Gdy to nie podziała,to "dawkę lekarstwa" podwoić.
I kto tu jest gorszym psycholem?? dzieciak który wypije winko na schodach i później kopnie w latarnie czy deb*** który tylko czeka żeby bezkarnie kogoś zmasakrować wychłostać lub powiesić. Idź się leczyć prostaku bo cofnięty jesteś w rozwoju o kilka stuleci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto tu jest gorszym psycholem?? dzieciak który wypije winko na schodach i później kopnie w latarnie czy deb*** który tylko czeka żeby bezkarnie kogoś zmasakrować wychłostać lub powiesić. Idź się leczyć prostaku bo cofnięty jesteś w rozwoju o kilka stuleci
Masz rację. Przecież nie wolno stosować przemocy wobec dzieci, a toż to jeszcze dziecko. Najlepiej takiego delikwenta posadzić na karnego jeżyka i grzecznie poprosić o kulturalne zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...